Filters
Filters
Price
Producer




Fiber type

Power over Ethernet



Tx power [dBm]





Cable type

Size

Compatibility

Design


Ethernet speed [Mb/s]

Splitter combination






Insertion loss [dB]





Splitter type


Technology and conveniences


Operating mode



Format

Wireless frequency

WiFi standards





MU-MIMO

For cable type

Transmission speed - 5GHz [Mb/s]



Transmission speed - 2.4GHz [Mb/s]


Tx power 2.4GHz [dBm]



Tx power 5GHz [dBm]



Security



Optical Connectors


2.4GHz MIMO

5GHz MIMO

Type of antenna


Fixed antennas


Internal antennas


Transmission speed





Purpose

Wavelength - Tx/Rx [nm]




Roaming

Distance [km]

Antenna gain [dBi]



Transfer type

DDMI - diagnostics

Alarm

Length [m]


Power type



Polishing type


Fans


LAN ports



LAN speed









Gigabit LAN

SFP+ cages




GPON SFP cages



Optical interfaces




Redundant power supply

Receiver sensitivity [dBm]





Max. power consumption [W]












Serial port

Power via connector/terminal











Buttons





Operating temperature [°C]






Weight [g]



Weight [kg]

Width [mm]














Height [mm]













Depth [mm]
















USB

IPv6 support

Default IP address






RAM [MB]

Default login and password




Show Filters
Huawei Edge ONT & Wi-Fi Repeater, 3*GE, Wi-Fi 6 2*2, 5dBi K562e-10 Huawei Edge ONT & Wi-Fi Repeater, 3*GE, Wi-Fi 6 2*2, 5dBi
✅ În stoc 20+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
250.55 RON
incl. VAT
Huawei Edge ONT & Wi-Fi Repeater, 3*GE, Wi-Fi 6 2*2, 5dBi K562 Huawei Edge ONT & Wi-Fi Repeater, 3*GE, Wi-Fi 6 2*2, 5dBi
✅ În stoc 20+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
285.32 RON
incl. VAT
Huawei OptiXstar EG8145X6-10 GPON ONT Gateway, WiFi 6 EG8145X6-10 Huawei OptiXstar EG8145X6-10 GPON ONT Gateway, WiFi 6
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
285.32 RON
incl. VAT
Huawei EchoLife WA8021V5 Edge ONT & Wi-Fi 5 Repeater WA8021V5 Huawei EchoLife WA8021V5 Edge ONT & Wi-Fi 5 Repeater
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
194.87 RON
incl. VAT
Huawei OptiXstar EG8010Hv6-10 GPON ONT bridge EG8010Hv6-10 Huawei OptiXstar EG8010Hv6-10 GPON ONT bridge
Comandat pentru disponibilitate
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
146.18 RON
incl. VAT
Huawei EchoLife EG8145V5 GPON ONT Gateway, WiFi 5 EG8145V5 Huawei EchoLife EG8145V5 GPON ONT Gateway, WiFi 5
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
229.72 RON
incl. VAT
UACC-UF-WDM-XGS, UISP Fiber Coexistence WDM Filter UACC-UF-WDM-XGS UACC-UF-WDM-XGS, UISP Fiber Coexistence WDM Filter
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
1 358.90 RON
incl. VAT
Ubiquiti UISP-FIBER-XG, UISP Fiber XG-PON ONU UISP-FIBER-XG Ubiquiti UISP-FIBER-XG, UISP Fiber XG-PON ONU
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
530.90 RON
incl. VAT
Ubiquiti UISP-FIBER-XGS, UISP Fiber XGS-PON ONU UISP-FIBER-XGS Ubiquiti UISP-FIBER-XGS, UISP Fiber XGS-PON ONU
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
758.50 RON
incl. VAT
Ubiquiti UISP-FIBER-OLT-XGS UISP-FIBER-OLT-XGS Ubiquiti UISP-FIBER-OLT-XGS
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
15 801.52 RON
incl. VAT
TP-LINK XZ005-G6 2.5GE LAN XPON Terminal XZ005-G6 TP-LINK XZ005-G6 2.5GE LAN XPON Terminal
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
194.22 RON
incl. VAT
TP-Link XZ000-G7 1 port gigabit GPON terminal XZ000-G7 TP-Link XZ000-G7 1 port gigabit GPON terminal
✅ În stoc 20+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
97.08 RON
incl. VAT
TP-Link XX230v GPON Wi-Fi 6 Router XX230v TP-Link XX230v GPON Wi-Fi 6 Router
✅ În stoc < 10 Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
545.69 RON
incl. VAT
TP-Link DS-PMA-C+ - GPON OLT SFP optical module, Class C+ DS-PMA-C+ TP-Link DS-PMA-C+ - GPON OLT SFP optical module, Class C+
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
269.71 RON
incl. VAT
Ubiquiti UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE UF-WiFi6 Ubiquiti UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
518.24 RON
incl. VAT
TP-Link DS-P7001-04 DeltaStream OLT, 4x GPON DS-P7001-04 TP-Link DS-P7001-04 DeltaStream OLT, 4x GPON
✅ În stoc < 10 Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
4 874.32 RON
incl. VAT
TP-Link XC220-G3v GPON Router XC220-G3v TP-Link XC220-G3v GPON Router
✅ În stoc 30+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
214.04 RON
incl. VAT
TP-Link DS-P7001-08 DeltaStream OLT, 8x GPON DS-P7001-08 TP-Link DS-P7001-08 DeltaStream OLT, 8x GPON
✅ În stoc < 10 Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
7 314.72 RON
incl. VAT
Masterlan PLC optical splitter - 1x64, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m MaPLC64SCab Masterlan PLC optical splitter - 1x64, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
✅ În stoc 20+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
231.85 RON
incl. VAT
Ubiquiti UF-SPLITTER-4, UFiber Splitter 1:4 UF-SPLITTER-4 Ubiquiti UF-SPLITTER-4, UFiber Splitter 1:4
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
50.52 RON
incl. VAT
Masterlan PLC splitter - 1x4, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m MaPLC4SCab Masterlan PLC splitter - 1x4, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
Comandat pentru disponibilitate
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
23.84 RON
incl. VAT
Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO, 20-Pack UF-LOCO-20 Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO, 20-Pack
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
4 234.73 RON
incl. VAT
Masterlan PLC optical splitter - 1x64, 1260-1650nm, tube, SC/APC, 1,5m MaPLC64SCAst Masterlan PLC optical splitter - 1x64, 1260-1650nm, tube, SC/APC, 1,5m
✅ În stoc 40+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
193.69 RON
incl. VAT
Ubiquiti UFiber Instant GPON ONU optical module UF-Instant Ubiquiti UFiber Instant GPON ONU optical module
✅ În stoc 60+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
202.33 RON
incl. VAT
Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter 1:8 UF-SPLITTER-8 Ubiquiti UF-SPLITTER-8, UFiber Splitter 1:8
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
66.37 RON
incl. VAT
Masterlan PLC optical splitter - 1x32, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m MaPLC32SCab Masterlan PLC optical splitter - 1x32, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
121.63 RON
incl. VAT
Masterlan PLC splitter - 1x8, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m MaPLC8SCab Masterlan PLC splitter - 1x8, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
✅ În stoc < 10 Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
31.66 RON
incl. VAT
Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO, 5-Pack UF-LOCO-5 Ubiquiti UF-LOCO - U Fiber LOCO, 5-Pack
✅ În stoc 20+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
1 074.53 RON
incl. VAT
Ubiquiti UF-OLT - U Fiber OLT, 8x GPON UF-OLT Ubiquiti UF-OLT - U Fiber OLT, 8x GPON
✅ În stoc < 10 Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
7 584.67 RON
incl. VAT
Ubiquiti UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module UF-GP-B+ Ubiquiti UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module
✅ În stoc 30+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 31-07-2024
366.61 RON
incl. VAT
44 items
1 2