Filters
Filters
Price
Producer






Tx power [dBm]



Compatibility


Format

For cable type



Optical Connectors



Transmission speed





Wavelength - Tx/Rx [nm]




Distance [km]





Transfer type



DDMI - diagnostics

Polishing type

Receiver sensitivity [dBm]




Max. power consumption [W]

Operating temperature [°C]




Show Filters
Huawei 10G SFP+ optical transceiver, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM OSX010000 Huawei 10G SFP+ optical transceiver, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
1 256.32 RON
incl. VAT
Huawei 10G SFP+ optical transceiver, MM, 850nm, 0,3km, 2x LC konektor, DDM OMXD30000 Huawei 10G SFP+ optical transceiver, MM, 850nm, 0,3km, 2x LC konektor, DDM
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
465.06 RON
incl. VAT
Huawei Optical Transceiver,SFP+,9.8G,Single-mode Module(1310nm,1.4km,LC) SFP-10G-iLR Huawei Optical Transceiver,SFP+,9.8G,Single-mode Module(1310nm,1.4km,LC)
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
423.41 RON
incl. VAT
Huawei 10GBase-ZR Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,80km,LC) SFP-10G-ZR Huawei 10GBase-ZR Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,80km,LC)
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
5 851.16 RON
incl. VAT
Huawei AOC Optical Transceiver,SFP+,850nm,1G~10G,10m SFP-10G-AOC10M Huawei AOC Optical Transceiver,SFP+,850nm,1G~10G,10m
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
687.14 RON
incl. VAT
Huawei 10GBase-USR Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.1km,LC) SFP-10G-USR Huawei 10GBase-USR Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.1km,LC)
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
180.49 RON
incl. VAT
Huawei Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,40km,LC) OSX040N01 Huawei Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1550nm,40km,LC)
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
2 873.58 RON
incl. VAT
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 UACC-OM-SM-10G-S-20 Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20
✅ În stoc < 10 Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
7 780.43 RON
incl. VAT
MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, industrial -40C+85C, 2x LC connector, DDM ML-S+85Dout-03 MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, industrial -40C+85C, 2x LC connector, DDM
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
47.39 RON
incl. VAT
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG, 10G Copper Module, SFP+ UACC-CM-RJ45-MG Ubiquiti UACC-CM-RJ45-MG, 10G Copper Module, SFP+
Comandat pentru disponibilitate
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 11-09-2024
354.25 RON
incl. VAT
Turris SFP+ copper module, 10 Gbps, RJ45 RTROM01-RTSF-10G Turris SFP+ copper module, 10 Gbps, RJ45
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
387.02 RON
incl. VAT
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC connector, DDM ML-S+3327-20 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 20km, 1x LC connector, DDM
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
78.26 RON
incl. VAT
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack UF-SM-10G-S Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2 (UF-SM-10G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
✅ În stoc 70+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
856.63 RON
incl. VAT
TP-Link TL-SM5110-LR Optical module, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km TL-SM5110-LR TP-Link TL-SM5110-LR Optical module, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
194.40 RON
incl. VAT
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC connector, DDM ML-S+2733-20 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 20km, 1x LC connector, DDM
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
78.26 RON
incl. VAT
TP-Link SM5110-SR Optical module, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m TL-SM5110-SR TP-Link SM5110-SR Optical module, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
110.99 RON
incl. VAT
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 (UF-MM-10G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 (UF-MM-10G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
206.11 RON
incl. VAT
MaxLink 10G SFP+ optical HP module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, HP comp. ML-S+31D-10-HP MaxLink 10G SFP+ optical HP module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, HP comp.
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
55.32 RON
incl. VAT
MaxLink 10G SFP+ optical module, industrial -40°C + 85°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM ML-S+31Dout-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, industrial -40°C + 85°C, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
73.66 RON
incl. VAT
MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module S+RJ10 MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
284.15 RON
incl. VAT
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 (UF-MM-10G-20) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack UF-MM-10G-20 Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 (UF-MM-10G-20) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
1 854.96 RON
incl. VAT
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack UF-SM-10G-20 Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
✅ În stoc 10+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
4 173.56 RON
incl. VAT
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-SM-10G Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
457.31 RON
incl. VAT
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM ML-S+2733-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
78.26 RON
incl. VAT
MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, 2x LC connector, DDM ML-S+85D-03 MaxLink 10G SFP+ optical module, MM, 850nm, 300m, 2x LC connector, DDM
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
37.15 RON
incl. VAT
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10KM, 1x LC connector, DDM ML-S+3327-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10KM, 1x LC connector, DDM
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
78.26 RON
incl. VAT
MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM ML-S+31D-10 MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
58.57 RON
incl. VAT
MikroTik SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm S+85DLC03D MikroTik SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
✅ În stoc 90+ Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 26-06-2024
252.67 RON
incl. VAT