Ubiquiti EP-54V-150W-DC, EdgePower, 54v, 150W, DC
Your price incl. VAT (20.0%)
✅ În stoc < 10 Бр.
Delivery Data de livrare planificată prin curier către dvs 27-05-2026
Ubiquiti
Manufacturer
Product number
EP-54V-150W-DC
Product Code
RL015.523
Warranty
24 months
Product description
This is an automatic translation. You can see the original text here
EP-54V-150W-DC este o sursă de alimentare detașabilă (convertor de tensiune) pentru soluția EdgePower. Puterea de ieșire a sursei de alimentare este de 150W (54V), cu o putere de intrare variabilă prin terminalul DC.
Download
https://dl.ubnt.com/datasheets/edgemax/EdgePower_EP-54V-150W_DS.pdf
Download Datasheet
https://dl.ubnt.com/guides/edgemax/EdgePower_EP-54V-150W_QSG.pdf
Download Quick Guide
Technical parameters
LAN ports
The input voltage [V]
22 .. 60V DC