Backup power supply MHPower MSKD-3500-48, UPS, 3500W, pure sine, 48V, MPPT solar controller
Your price incl. VAT (20.0%)
❌ Articolul nu este disponibil. Nu există opțiune de a comanda.
Delivery Nicio dată de livrare confirmată
Manufacturer
Product number
MSKD-3500-48
Product Code
RL025.569
Warranty
24 months
Product description
This is an automatic translation. You can see the original text here
The MHPower MSKD-3500-48 serves as a backup power supply for all the devices you need to protect from outages. The advantages of this power supply include the possibility of recharging with solar panels thanks to the built-in MPPT controller. The power supply has a power output of 500 W and features a colour LCD display and audible outage alarm for improved visibility. Two outlets are available at the output.
Key Features
  • Power 3500W