Hikvision HDTVI analog turret camera DS-2CE72HFT-F28(2.8mm), 5MP, 2.8mm, ColorVu
Вашата цена с ДДС (20.0%)
❌ Артикулът не е наличен. Няма възможност за поръчка.
Delivery Без потвърдена дата на доставка
Hikvision
Производител
Продуктов номер
DS-2CE72HFT-F28(2.8mm)
Продуктов Код
RL025.318
Гаранция
36 месеца
Описание на продукт
Това е автоматичен превод. Оригиналния текст може да видите тук
Аналоговата револверна камера 4 в 1 с означение DS-2CE72HFT-F28(2.8 mm) поддържа 4 различни изхода за изображения - TVI/AHD/CVI/CVBS, между които можете да превключвате чрез натискане на бутон за 5s директно на камерата. В допълнение, тази камера е оборудвана с технология ColorVu за показване на цветни изображения през целия ден и нощ без превключване към черно-бял режим при слаба светлина. Това се дължи на изключително високата светлочувствителност от 0,0005 лукса.
Камерата е със сензор с резолюция 5MP , обектив с фиксирано фокусно разстояние 2.8mm , зрителен ъгъл 99.7° , 130dB WDR и осветител с бяла светлина до разстояние до 20m. Камерата може да се захранва през 12V DC конектор и има максимална консумация от само 3,5W . Корпусът на камерата е изработен от висококачествен метален материал за използване на открито и също е сертифициран по IP67 .
Технология ColorVu
Свали
http://download.discomp.cz/hikvision/Datasheets/DS-2CE72HFT-F28.pdf
Свали Datasheet
Технически параметри
LAN ports
Resolution
5MP
Protection class
IP67
Supported standards
TVI, CVI, AHD, CVBS
Technology and conveniences
ColorVu
WDR
Optical WDR (up to 130dB)
Lens type
Fixed
Lens [mm]
2,8 (fixed)
Illumination
White light
Illumination range [m]
20
Purpose
Outdoor
Max. resolution [pixels]
2560 x 1944
Viewing Angle [°]
99,7
Day/night mode
Color
Power type
DC connector
Max. power consumption [W]
3,5
Power via connector/terminal
12V DC