Ubiquiti POE-48-24W-G, Gigabit PoE Injector, 48V/0.5A (24W)
Вашата цена с ДДС (20.0%)
✅ В наличност 90+ Бр.
Delivery Планирана Дата Доставка на Куриер до Вас 20-05-2026
Ubiquiti
Производител
Продуктов номер
POE-48-24W-G
Продуктов Код
RL001.852
Гаранция
24 месеца
Описание на продукт
Това е автоматичен превод. Оригиналния текст може да видите тук
Висококачествен, стабилизиран Gigabit PoE захранващ адаптер със заземяване, LED индикация и изходно напрежение 48V и макс. ток 0.5A. Максималната изходна мощност е 24W.
Пакетът съдържа
  • PoE адаптер
  • Захранващ кабел
Свали
https://download.discomp.cz/Ubiquiti/CE/UBI-POE-48-5G_DoC.pdf
Свали CE
https://download.discomp.cz/ubiquiti/datasheets/PoE_Adapters_DS.pdf
Свали Datasheet
Технически параметри
LAN ports
The input voltage [V]
230V AC